Menu Zamknij

Apartamenty Kudowa

Wystarczy nawet krótki wypad na weekend by naładować akumulatory.

Apartamenty Kudowa LaPark Kudowa-Zdrój są niezwykle atrakcyjne, przytulne i kompleksowo wyposażone. Utrzymane w nowoczesnym stylu spełniające oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających gości.
Dodatkowym plusem jest balkon w każdym pokoju, telewizor 50 cali, jadalnia wyposażona w niezbędny sprzęt, duży parking, pokój zabaw dla dzieci.

Kudowa-Zdrój to malownicze uzdrowisko w Polsce, znane nie tylko ze źródeł wód mineralnych, ale także z atrakcji turystycznych. Apartamenty Kudowa.


Miejsce w którym śpisz wyjeżdżając na urlop musi jednak spełniać nasze oczekiwanie i życzenie. Na pewno nie odpoczniesz w niewygodnym łóżku czy zaniedbanym pokoju.

Apartamenty Kudowa Lapark w Kudowie Zdrój to doskonałe miejsce na wyjazdy rodzinne, romantyczne weekendy tylko we dwoje, czy wypady w góry w towarzystwie przyjaciół.


Apartamenty LaPark to 16 luksusowych apartamentów zaprojektowanych z dużym smakiem według najnowszych trendów. Położone niedaleko centrum, a jednocześnie blisko lasu.

Kaplica Czaszek w Czermnej

Niedaleko Kudowy-Zdroju znajduje się kaplica, w której ściany i sufit ozdobione są ludzkimi czaszkami. To unikalne i tajemnicze miejsce. Kudowa-Zdrój to również doskonała baza wypadowa na wycieczki do okolicznych Gór Stołowych, Gór Bystrzyckich czy Karkonoszy.