Menu Zamknij

La Park aparthotel

Szukacie Państwo wyjątkowego miejsca w Kudowie-Zdrój?  Zamiast hotelowego klimatu, wolicie przytulne, wygodne i w pełni wyposażone mieszkania, które zapewnią Wam maksimum wygody, prywatności i intymności? Jeśli tak, zapewniamy, że trafiliście pod właściwy adres!

Zregeneruj siły

Zrelaksuj się Do Państwa dyspozycji oddano altanę, grillownię oraz miejsce z leżakami, gdzie po górskich spacerach można cieszyć się nutą spokoju i relaksu w centrum Parku Narodowego. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również Strefę Wellness: basen, saunę suchą oraz jacuzzi.

Serdecznie zapraszamy!

Oferujemy Państwu niezwykle atrakcyjne, stylowe, przytulne i kompleksowo wyposażone apartamenty w Kudowie Zdrój. Dbając o zadowolenie wszystkich Klientów, proponujemy apartamenty utrzymane w nowoczesnym stylu, każdy z balkonem, co daje szansę na bliższe poznanie niepowtarzalnego klimatu przyrody Narodowego Parku Krajobrazowego. Bliskość centrum a jednocześnie spokój i bezpośrednie sąsiedztwo wspaniałej przyrody, czyni z naszych apartamentów miejsca idealne nie tylko na rodzinny wypoczynek, romantyczny weekend tylko we dwoje, ale także niezapomniany pobyt w gronie znajomych i przyjaciół oraz wyjazd służbowy. Każdy z naszych apartamentów  zapewni Państwu nie tylko upragniony spokój, ale także niezależność, pełną swobodę, kameralną atmosferę i poczucie intymności. Wierzymy w to, że w oferowanych przez nas pokojach poczujecie się Państwo, jak u siebie w domu i miło spędzicie czas.